Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. 6. 2009

Pozvánka na malý floristický kurz SP ČBS 2009

Vážení přátelé a kolegové,

sděluji tímto několik důležitých informací o malém floristickém kurzu naší Severočeské pobočky ČBS, která se letos bude konat v Kostomlatech pod Milešovkou. Ubytování je zajištěno v tělocvičně místní základní školy (viz. mapky), a je velmi pravděpodobné, že budeme moci využít žíněnky. Dva nezávislé zdroje mi rovněž doporučili pro naše účely vhodné restaurační zařízení. Nese název "Lucie" a nachází se poblíž horní budovy ZŠ a kostela. Trochu mě však zaráží jejich přístup k hostům, neboť prý "pivo mají jen k jídlu, a jídlo nemají žádné". Ale snad to nebude tak horké a jako vždy zvítězí  síla našich přesvědčivých argumentů (a nestane-li se tak, potom naše hrubá síla).

Denní rozpis akcí zřejmě nebude, sázím na pružnou volbu dle počasí. Vzhledem k dopravní obslužnosti a množství zajímavých míst asi 2 dny využijeme i auta k rychlým přesunům na zajímavé lokality.

Více podrobností až na samotném kurzu, který začíná 27.6. od 10:00 hodin. Kdybych totiž prozradil všechno, nikdo by nepřijel! "Vyzobávání třešniček na dortu" rozhodně podporovat nebudu. (:-))

Vítek

ObrazekObrazek