Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. 2. 2010

Informace pro členy - únor 2010

Vážení kolegové, milí přátelé,

pro informaci všem, kteří nebyli na letošní výroční schůzi, a zčásti i pro připomenutí všem, kteří tam byli, uvádím tuto krátkou informaci:

Prosím všechny, kteří by chtěli naplánovat a vést jednodenní exkurzi, aby mi poslali svůj návrh co nejdříve. Pokud možno tak, abych byl schopen sestavit plán akcí na letošní rok do konce února (jednak začínáme již tradičně sněženkami v první půli března, a pak také abychom stihli zařadit naši pozvánku do jarních materiálů rozesílaných pražskou centrálou). Někteří tak učinili již v předstihu, a já je tady veřejně chválím a dávám za vzor - jsou to Ivanka Marková, Karel Nepraš s Romanem Kroufkem a Jarmila Sýkorová, a dále ti, kdo zařizují letošní florisťáky - Jirka Bělohoubek, Honza Havránek a Dan Koutecký. Některé víkendy (výjimečně i jiné dny v týdnu) jsou tedy už obsazené: sněženky zatím nevíme, předpoklad je buď 6.3. nebo 13.3., podle toho, kdy (pokud vůbec) se tato zima rozhodne skončit, a zda tak neučiní formou povodní - rozhodne se podle situace na poslední chvíli. Jisté jsou už termíny 10.4., 8.5., 21.-23.5., 3.6., 9.6., 19.6., 26.6., 1.-5.7., 17.7., 21.8., asi 28.8. (zde to ještě závisí na potvrzení německou stranou) a 10.-12.9. Pokud by se sešly návrhy na stejný termín, napíšu a buď se domluvíme na přesunu, nebo se to nechá jako alternativy, zejména když budou trasy od sebe hodně vzdálené.

Kdo nezaplatil členský příspěvek na výroční schůzi, může ho poslat buď:

1) převodem na účet číslo 204718372/0300 (budete-li posílat peníze z účtu vedeného na jiné jméno než vaše, uveďte prosím k identifikaci plátce jako variabilní symbol vaše identifikační číslo - najdete ho na internetových stránkách pobočky: www.spcbs.estranky.cz, v menu vlevo kliknete na Členská základna

2) poštovní poukázkou na moji adresu (Třešňová 1675, 432 01 Kadaň) - budete-li posílat za více členů rodiny, použijte klidně jednu poukázku, já to rozpočítám, ne aby posílal každý zvlášť, jako se to stalo se vloni!

3) můžete zaplatit osobně na některém z floristických kurzů. Výše příspěvků zůstává stejná, tj. minimálně 20 Kč, horní hranice závisí jen na vás :-)


S přáním úspěšné sezóny 2010

Ivan Bílek